Shikojeni dallimin e kamerës së iPhone 8 dhe Samsung S8 (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Shikojeni dallimin e kamerës së iPhone 8 dhe Samsung S8 (VIDEO)

09:07 | 01 Tetor 2017

Ka lindur një konkurrencë e madhe mes dy gjigantëve, Apple e Samsung për dy modelet e fundit, Samsung 8 dhe iPhone 8. Dy modelet janë fantastike, por që kanë përparësitë në raport me njëri tjetrin.

Konkurrencë e madhe gjithmonë mes tyre mbetet tek kamera profesionale.

iPhone pretendon se ka shpikur modelin me kamerën më të mirë ndonjëherë ndërsa Samsung e krahason kamerën e saj të S8 me atë të një aparati profesional.

Për t’i dhënë fund kësaj dileme, shikojeni videon dhe bëjeni dallimin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!