Shikojeni momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shikojeni momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (VIDEO)

19:40 | 13 Shtator 2017

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë.

Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit, transmeton Klan Kosova.

Lidhur me rastin janë arrestuar disa persona.

Tutje Policia e Kosovës ka publikuar në faqen zyrtare të saj dhe pamjet e momentit kur droga është gjetur në brendësi të disa dyerve, transmeton Klan Kosova.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!