Shikoni se çfarë bëjnë para ndeshjes tifozët rusë dhe arabë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Shikoni se çfarë bëjnë para ndeshjes tifozët rusë dhe arabë

17:03 | 14 Qershor 2018

Fansat e Kombëtareve të ndryshme, po e shijojnë në maksimum atmosferën festive.

Në Rusi ka vetëm festë tifozësh para fillimit të Kupës së Botës.

Tifozët e Rusisë po qëndrojnë së bashku me ata të Arabisë, para ndeshjes së parë.

Fansat e Kombëtareve të ndryshme, po e shijojnë në maksimum atmosferën festive.

Sfida e parë luhet mes Rusisë dhe Arabisë Saudite në orën 17:00.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!