Shikoni si ishte veshur për Kurban Bajram, Xhesika – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Shikoni si ishte veshur për Kurban Bajram, Xhesika

23:51 | 21 Gusht 2018

Ka kohë që po shijon pushimet verore në bregdetet të ndryshme.

Arta Nitaj, e cilësuar tashmë edhe si aktore, që nga suksesi me rolin e “Xhesikës”, ajo po vazhdon të tërheq vëmendje të madhe mediale, shkruan Kosovarja.

Jo rastësisht ajo numëron me mijëra ndjekës në rrjetin social Instagram, aty ku mahnitë ata me paraqitjet shpesh herë seksi që ajo bën.

Sot ajo vjen me paraqitjen e radhës, si gjithmonë joshëse dhe provokuese.

E veshur me një bluzë të kuqe, teksa ka zbuluar gjysmën e trupit nga lartë, si edhe belin e hollë, ky është stili që ajo ka vendosur të veshë për festën e Kurban Bajramit.

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!