Shiu i madh, Durrësi vërshohet nga uji – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Shiu i madh, Durrësi vërshohet nga uji

10:34 | 03 Shtator 2018

Në Durrës, për shkak të reshjeve të shumta të shiut, rrugët e qytetit janë bërë të pakalueshme.

Zonat me situatë më të vështirë janë: rruga ‘Skënderbe’, ‘Taulantia’ dhe rruga ‘Aleksandër Gogo’.

Si pasojë e reshjeve të shiut, zonat problematike janë kryqëzimi tek stadiumi dhe rrethrrotullimi tek stacioni trenit.

Por sasi të madhe uji ka edhe në rrugën ‘Pavarësia’ dhe në plazh të Ura e Dajlanit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!