Shkaku i Ancelottit, ylli i madh po largohet nga Napoli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Shkaku i Ancelottit, ylli i madh po largohet nga Napoli

23:14 | 21 Shtator 2018

Hamsik nuk ndihet mirë me teknikun italian.

I vjen fundi aventurës së Marek Hamsik te Napoli.

Mesfushori mund të largohet që në janar nga Napoli.

Ai nuk është i kënaqur nga puna nën urdhërat e Carlo Ancelottit.

Sipas mediave italiane, Ancelotti ia ka ndryshuar pozitën sllovakut dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak këtij të fundit.

Kujtojmë që gjatë verës Hamsik pati oferta nga Kina, por i refuzoi për Napolin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!