Shkenda nuk përmbahet më, fotografon të pasmet gjigante! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Shkenda nuk përmbahet më, fotografon të pasmet gjigante!

12:02 | 13 Janar 2018

Këngëtarja Shkenda Dubova është njëra ndër këngëtaret shqitpare që përfolet me se shumit për linjat e saj trupore, përcjell ORAinfo.

E vetëijshme për asetet e saj, Shkenda nuk heziton t’i ‘qeras’ fansat e saj me foto hot.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto në interstory duke ekspozuar të pasmet e saj gjigante.

Në këtë foto Shkenda ka rrezikuar shumë duke u shfaqur vetëm në bikini, ndërsa të pasmet e saj shfaqen super hot.

Pamje të tilla janë të shpeshta nga Shkenda. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!