Shkoi në mbrëmje me fustan transparent, kjo është maturantja që ‘çmendi’ të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shkoi në mbrëmje me fustan transparent, kjo është maturantja që ‘çmendi’ të gjithë

09:21 | 21 Maj 2018

Mbrëmjet e maturës ka kohë që po diskutohen shumë në media, shkruan ORAvip

Të gjithë maturanten në stilin e tyre mundohen që të duken shumë bukur.

Kështu ka bërë edhe kjo maturante e cila ka veshur një fustan ngjyrë rozë të hapur.

Por vlen që të theksohet se as një maturante nuk është shfaqur kaq shumë e veçante si kjo bukuroshe./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!