Shkoi të merrte nusen me helikopterë, por ndodhi e papritura – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Shkoi të merrte nusen me helikopterë, por ndodhi e papritura

11:22 | 05 Gusht 2018

Shkoi të merrte nusen rrëzohet helikopteri.

Ngjarja është shënuar në unazën e qytetit paraditen e sotme. Policia thotë se helikopteri është i një firme private.

Shkak i rrëzimit te tij ka qenë manovrim i gabuar i pilotit. Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!