Shkon në Gjakovë për varrimin e Artit, por shikoni çfarë bëri Gold Ag – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Shkon në Gjakovë për varrimin e Artit, por shikoni çfarë bëri Gold Ag

09:26 | 26 Prill 2018

Vdekja e aktorit të serialit ‘O sa mire’ , Art Kurti shokoj pothuajse të gjithë njerëzit që kanë pasur mundësinë të njohin këtë të ri.

Përpos kësaj, shumë artistë që nga dje përkujtuan Artin, si një djalë shembullor.

Ishte pikërisht reperi, Gold-Ag i cili reagoj menjëherë pas lajmin për ndarje nga jeta e aktorit, Arti.

Ky i fundit madje sot ka udhëtuar për në Gjakovë, bashkë me aktorin tjetër të ‘O sa mire’, i njohur si ‘Bambi’, transmeton Indeksonline.

Gold-Ag dhe aktori tjetër shihen pranë njëri-tjetrit duke pozuar para xhamisë në Gjakovë.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!