Shkurta bëhet bashkë me Leratën, reagon Shyhretja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Shkurta bëhet bashkë me Leratën, reagon Shyhretja

16:39 | 16 Prill 2018

Shkurte Gashi është një mike e familjes së Shyhretës e cila shpesh edhe i viziton ata.

Këngëtarja lidhi miqësi me Shyhretën, pavarësisht dallimit që kanë në moshë, përcjell ORAvip.

Shkurta ka një simpati të madhe edhe për renë e Shyhretës.

Ajo dhe Learta duken të lumtura që po e ndajnë kohën së bashku si dy shoqe të mira. E gjithë vëmendja është tek buzët et tyre të cilat i kanë bërë si duket me të njëjtin buzëkuq.

Kjo foto ka marrë pëlqimin e vjehrrës së Leartës, Shyhrete Behluli. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi