Shkurta Gashi e bën një gjest interesant gjatë dasmës! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Shkurta Gashi e bën një gjest interesant gjatë dasmës!

09:57 | 13 Tetor 2017

Në një dasmë si ajo e djalit e këngëtarit Muhamet Sejdiut nuk ka pasur si të mungonte.

E në këtë event, këngëtarja Shkurte Gashi ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan lajmi.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se ka qenë bashkë me një mister shqiptar të zgjedhur në Gjermani.

E në imazh, këngëtarja shihet teksa po ia ndezte cigaren atij!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari