Shkurta Gashi publikon një foton me pamjen më të tmerrshme, reagimi i Milot Llalloshit ju lë pa fjalë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Shkurta Gashi publikon një foton me pamjen më të tmerrshme, reagimi i Milot Llalloshit ju lë pa fjalë

19:22 | 16 Prill 2018

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAvip.

Ajo njihet për këngët e saj të bukura si dhe të kënduarit live.

Pos për këto, Shkurta karakterizohet edhe për bukurinë dhe elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet në gjendje të tmerrshme ku Miloti i ka komentuar “E fort qikjo”./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari