Shkurte Fejza del me ec në Gërmi, me këtë veshje tërheq vëmendjen e të gjithëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Shkurte Fejza del me ec në Gërmi, me këtë veshje tërheq vëmendjen e të gjithëve

23:14 | 18 Tetor 2018

Shkurte Fejza vazhdon të mbetet këngëtarja me e pëlqyer në trojet shqiptare. Me zërin e saj ajo vazhdon t’i bëjë për vete edhe gjeneratat e reja, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Shkurta ka filluar të jetë ‘in’ edhe në rrjetet socaile, duke publikuar foto të ndryshme nga përditshmeria e saj.

Ajo ka filluar t’i rivalizojë edhe vajzat e reja me veshjen e saj. Sot vajza e saj Gresa ka publikuar një foto ku shfaqet Shkurta duke shëtitur në Gërmi. E veshur me xhinëse dhe atlete, Shkurta po duket si një vajzë 20 vjeçare. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!