Shkurte Gashi bëhet më e bukur se kurrë dhe shfaqet në krahë të këtij zotëriu – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Shkurte Gashi bëhet më e bukur se kurrë dhe shfaqet në krahë të këtij zotëriu

20:04 | 12 Tetor 2017

Shkurte Gashit nuk i ndahen ahenjget familjare. Ajo asnjëherë nuk shfaqet pa grim dhe frizurë profesionale të cilat i kombinon me fustanet super të shtrenjta të saj, përcjell ORAinfo.

Shkurta përveç se na prezantoi veshjen, ajo na njofton për herë të parë me babain e saj.

E veshur kaq elegante dhe me një shoqërues të tillë, Shkurta do të përbën dyshen e përkryer të mbrëmjes./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari