Shkurte Gashi dhe Dhurata Dora fotografohen se bashku, ky detaj tërheq vëmendjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Shkurte Gashi dhe Dhurata Dora fotografohen se bashku, ky detaj tërheq vëmendjen

00:17 | 19 Tetor 2018

Këngëtaret Shkurte Gashi dhe Dhurata Dora janë ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar. Ato me zërin e tyre vazhdojnë të jenë prezente në shumë koncerete dhe organizime familjare.

Edhe pse të ndryshme në stilin e të kënduarit, Dhurata Dora dhe Shkurte Gashi janë tejet të kërkuara dhe mjaftë aktive me projekte.

Por, përveç muzikës ato i lidh edhe një miqësi mjaftë e mirë, këtë e tregon edhe fotografia e tyre e fundit, ku duken madje tejet të ngjashme. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!