Shkurte Gashi këtë person e ka zemër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Shkurte Gashi këtë person e ka zemër

10:37 | 13 Tetor 2017

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, është njëra prej këngëtareve me zërin më të mrekullueshëm në estradën shqiptare.

Si shumë yje të njohura edhe këngëtarja simpatike është aktive në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet së bashku me personin më të rëndësishëm në jetën e saj.

Bëhet fjalë për babin saj.

Në këtë fotografi shihen të dy veshur elegantë. Natyrisht nuk ka munguar as dashuria që shpreh ajo për prindin e saj.

Një emoji zemër kishte lënë mbishkrim Shkurta.

Kujtojmë se këngëtarja e famshme ditë më parë kishte pranuar publikisht se ajo është në një lidhje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari