Shkurte Gashi ndryshon pamjen plotësisht, bëhet mahnitëse – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Shkurte Gashi ndryshon pamjen plotësisht, bëhet mahnitëse

00:04 | 19 Korrik 2018

Shkurte Gashi duket se po bëhet gati për sezonën fitimprurëse të verës.

Këngëtarja ka postuar disa imazhe në Instagram ku duket krejtësisht ndryshe e shumë më e zbukuruar, përcjell ORAinfo.

Shkurta ka befasuar me pamjen e re që ka marrë shumë ndjekës të saj, por në këto imazhe aajo duket mahnitëse./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!