Shkurte Gashi publikon foton më të bukur të nënës së saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shkurte Gashi publikon foton më të bukur të nënës së saj

19:12 | 14 Nëntor 2017

Shkurte Gashi ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë ajo aktive po tregohet në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Me anë të një fotografie ajo ka prezantuar nënën e saj, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Shkurta edhe më tej vazhdon të ruajë jetën e saj private larg medias rozë. Megjithëse është përfolur për një lidhje dashurie, ajo ende nuk ka treguar asgjë direkte.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!