Shoferi godet me thikë kolegun, kjo është arsyeja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Shoferi godet me thikë kolegun, kjo është arsyeja

18:30 | 07 Tetor 2018

Një sherr mes dy shoferëve ka degjeneruar në përdorimin e thikave e për pasojë plagosjen e njërit prej tyre.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë pasdite të diele në qytetin e Ersekës. Në konflikt për motive banale janë përfshirë dy shoferë autobusësh e furgonësh, konkretisht shtetasi Mariglen Sardi dhe ERei Elmasllari.

Ky i fundit ka goditur tre herë me thikë Mariglen Sardin duke e lënë të plagosur. Policia ka nisur tashmë hetimet dhe pritet një reagim zyrtar për ngjarjen.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!