Shokohen nerazurrët! Inter po e shet yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shokohen nerazurrët! Inter po e shet yllin e madh

15:45 | 18 Gusht 2018

Gjigantët e Bundesligës, Schalke thuhet se po kërkojnë të nënshkruajnë me futbollistin e Inter Milanin, Joao Mario, por nerazzurët duan të futin opsionin e shitjes së lojtarit përgjithmonë verën e ardhshme përcjell ORAinfo.

Joao Mario bëri mirë për skuadrën kombëtare të Portugalisë në Kupën Botërore të FIFA-s dhe bëri përshtypje gjatë qëndrimit të tij në West Ham në Premierligë sezonin e kaluar, por Inter janë në kërkim të pretenduesve potencialë që ata mund të shesin mesfushorin.

Interi i ka bërë të qartë Joao Mario se ai duhet të largohet ose ai nuk do të luajë më./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!