Shokohet Barcelona! Po ia marrin ‘perlën’ e skuadrës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Shokohet Barcelona! Po ia marrin ‘perlën’ e skuadrës

16:48 | 15 Gusht 2018

Marlon Santos po largohet nga Barcelona.

Lojtari brazilian ka marr disa oferta, andaj po e mendon largimin nga skuadra katalonase.

Santos tashmë i ka bërë me dije Barcelonës se e dëshiron largimin, andaj Schalke, Sassuolo dhe Galatasaray i duan shërbimet e tij, përcjell ORAinfo.

Braziliani mund të shitet nga katalonasit për 15 milionë euro, por me të drejt blerje pas tri vitesh./ORAinfo/

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!