Shokohet bota e futbollit..! Ja cila skuadër e do Sanchezin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Shokohet bota e futbollit..! Ja cila skuadër e do Sanchezin

08:40 | 14 Janar 2018

Liverpool janë gati për të luftuar me Manchester United dhe City për  të arritur nënshkrimin e Alexis Sanchez, raporton Mirror, përcjell ORAinfo.

E ardhmja e Kilianit është bërë gjithnjë e më e paqartë në janar, pasi që Unitedin është duke luftuar për  një lojtar i cili dukej i destinuar për stadiumin Etihad.

Dhe tani Reds janë të gatshëm të kalojnë një pjesë të tarifës masive të fituara në shitjen e Philippe Coutinho për të arritur që ylli i  Arsenalit të jetë pjesë e tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!