Shokohet LDK, ja çka i ndodhi në tubimin në Mitrovicë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Shokohet LDK, ja çka i ndodhi në tubimin në Mitrovicë!

13:27 | 11 Tetor 2017

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbetur me shumë pak simpatizantë në Mitrovicë.

Këtë e dëshmon edhe tubimi i djeshëm i tyre, ku shumica e ulëseve u kanë mbetur të zbrazëta.

Lajmi ka siguruar nga qytetarët e Mitrovicës, prezentë në këtë tubim të LDK-së, fotografi dhe video ku shihet numri i vogël i pjesëmarrësve.

Kujtojmë se LDK-ja në zgjedhjet e kaluara ishte mjaft mirë e konsoliduar në Mitrovicë, derisa tash si duket ajo e ka humbur edhe përkrahjen që e kishte.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!