Shokohet Milan, Suso transferohet në gjigantin evropian për kaq miliona? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Shokohet Milan, Suso transferohet në gjigantin evropian për kaq miliona?

19:36 | 12 Korrik 2018

Agjenti i sulmuesit të Milan, Suso, thuhet të jetë takuar me Chelsea-n këtë javë për të diskutuar transferimin potencial me vlerë 40 mln euro.

Spanjolli është përfolur gjatë kohëve të fundit për një largim nga Kuqezinjtë, me Napoli dhe Inter të interesuar.

Por kalimi i Sarri-t në Stamford Bridge, që akoma nuk është konfirmuar, do të thotë se Suso tani mund të transferohet te Blutë e Londrës.

Sipas Calciomews24, agjenti Lucci është takuar me drejtuesit e Chelsea-t ditën e martë në Londër.

Milan është përjashtuar nga Europa League për shkak të Fair Play Financiar dhe po kalon një situatë kaotike.

Nëse do t’i duhet të shesë lojtarë, Suso është kandidati ideal, pasi për shërbimet e tij do të duhen 40 mln euro.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!