Shokohet PSG, detyrohet të shesë dy super-yje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Shokohet PSG, detyrohet të shesë dy super-yje

10:07 | 14 Qershor 2018

Në mesin e tyre përmenden yje si Angel Di Maria dhe Javier Pastore.

Paris Saint-Germain është i detyruar të shesë futbollistë deri në 60 milionë euro për të respektuar rregullat e Fair Playt Financiar.

Klubi francez ka filluar të mendojë për emrat e futbollistëve që duhet t’i nxjerrë në shitje, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Në mesin e tyre përmenden yje si Angel Di Maria dhe Javier Pastore, raportojnë mediat franceze, përcjell “lajmi.net”.

Di Maria dhe Pastore janë dy futbollistët me interesimin më të madh për blerje te ekipi nga Parc des Princes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!