Shokohet Roma..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Shokohet Roma..!

22:19 | 21 Shkurt 2018

Shakhtar ka arritur që të ngritë rezultatin në 2-1  ndaj Romës me golin e shënuar nga  Fred  në minutën  e 72′, përcjell ORAinfo.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!