‘Shokohet’ rrjeti, publikohen foto të ‘Çenarit’ dhe Almedes duke u ‘zënë’, çfarë ndodhi në jahtin e tyre? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

‘Shokohet’ rrjeti, publikohen foto të ‘Çenarit’ dhe Almedes duke u ‘zënë’, çfarë ndodhi në jahtin e tyre?

08:23 | 12 Korrik 2018

Disa foto të aktores shqiptare, Almeda Abazit dhe bashkëshortit të saj, kanë qarkulluar në mediat turke e më pas edhe në ato shqiptare.

Mediat turke kishin publikuar disa sekuenca ku shihej duke “u zënë “ me të shoqin, ndërsa ndodhej në jaht së bashku me motrën dhe partnerin kësaj të fundit.

Më pas ka qenë vetë aktorja e cila i ka ripublikua në profilin e saj të Instagramit, teksa duket qartë se çifti ishte duke bërë shaka e duke kaluar kohë të mirë mes tyre.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!