Shokon Biglia: E çon në’ qiellin e shtatë’  futbollistin e Interit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shokon Biglia: E çon në’ qiellin e shtatë’  futbollistin e Interit

00:00 | 15 Shkurt 2018

Intervistuar nga Fox Sports Radio, mesfushori argjentinas i Milanit, Lucas Biglia, flet për bashkatdhetarin e tij,Lautaro Martinez, i cili tani më është shumë afër kalimit në Inter, përcjell ORAinfo.

“Lautaro mund të luajë në mënyrë të sigurt për Interin. Ai ka shumë cilësi dhe  është një djalë shumë i qetë dhe i fokusuar dhe duket se Interi e ka blerë atë, ata flasin shumë mirë për të”, ka treguar mesfushori argjentinas./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!