Shokon Bleona, shfaqet nudo në vaskë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Shokon Bleona, shfaqet nudo në vaskë!

09:23 | 13 Tetor 2017

Bleona Qereti njihet për linajt e saj seksi. E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese.

Se fundmi, Bleona ka publikuar dy foto ku shfaqet nudo, përcjell ORAinfo.

Në njërën foto ajo shfaqe duke u larë në vaskë, ndërsa në foton tjetër Bleona shfaqet e shtrirë në shtrat e zhveshur plotësisht.

Në këtë mënyrë Bleona i është rikthyer zanatit të vjetër, kur ajo pothuajes çdo ditë publikonte foto provokuese. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari