Shokon Majlinda: Nuk e keni parë ndonjëherë të dehur, mund ta shihni tani… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Shokon Majlinda: Nuk e keni parë ndonjëherë të dehur, mund ta shihni tani…

12:25 | 14 Janar 2018

Emri i saj është ndër më të lakuarit në mediet rozë dhe arsyet vecse janë të njohura tashmë.

Majlinda Zeka është vazhdimisht aktive në rrjete sociale me postimin e shumë fotove duke nisur nga ato ku shfaqet tejet e nxehtë e deri ato më të ëmbëla bashkë me vogëlushin simpatik Ronain.

Ditët e fundit Majlinda ishte sërish epiqendër e medieve shkaku i lidhjes së re të ish të dashurit reperit Majk, me c’rast bëheshin krahasime mes saj dhe Melita Nushit madje edhe për mënyrën e reagimeve nëse pati apo jo nga Majlinda.Por, si gjithmonë ajo po vazhdon e heshtur duke publikuar imazhe ku po bën me dije se po ndihet e përmbushur me të birin e saj e daljet për t’u argëtuar me miket e saja, shkruan kosovarja.

Njësoj vijon edhe imazhi i fundit i publikuar ku Majlinda shihet teksa po pinte një pije alkoolike e me gjasë ka vendosur të shfrenojë mendjen tërësisht për t’i zbrazur mendimet e përditshmërisë që nuk po i ndahen më.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!