‘Shokon’ Milan ! Gjen zëvendësuesin e yllit të skuadrës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

‘Shokon’ Milan ! Gjen zëvendësuesin e yllit të skuadrës

15:03 | 17 Tetor 2017

Milan nuk e ka ndërmend të ndalet e po synon të përforcohet edhe më shumë me futbollistë të rinj, përcjell ORAinfo.

Kësaj radhe në radar të ekipit kuqezi ka rënë mesfushori i Udineses, Seko Fofana, i cili po llogaritet si zëvendësim i Franck Kessie

Mesfushori vlerësohet 15 milionë euro nga Friulianët, Mirabelli dhe Fassone llogarisin të investojnë ndoshta pak më pak për të./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!