SHOKUESE! Nuk do ta besoni ku po transferohet Kovacic – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

SHOKUESE! Nuk do ta besoni ku po transferohet Kovacic

22:36 | 13 Qershor 2018

Mateo Kovacic po largohet nga Real Madridi.

Mesfushori kroat nuk po luan standard tek skuadra spanjolle, andaj në verë po kërkon një skuadër të re.

Duke parë situatën e Mateo Kovacicit, Schalke po e kërkon transferimin e tij në afatin e verës, përcjell ORAinfo.

Kroati është duke u kërkuar edhe nga disa skuadra evropiane, e njëra ndër to është edhe ajo gjermane, e që do të ishte befasi e madh po të transferohej atje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!