Shpend Ahmeti me familje në shëtitje…Vëmendja është tek veshja e gruas së tij… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Shpend Ahmeti me familje në shëtitje…Vëmendja është tek veshja e gruas së tij…

08:26 | 15 Nëntor 2017

Shpend Ahmeti është kryetari aktual i Prishtinës si dhe kandidati i VV-së për kryetar të ardhshëm, shkruan ORAinfo.

Shpendi është i martuar dhe ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Ai gjithashtu është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postimë nga më të ndryshmet.
Një momënt të shetitjes më familje e ka ndarë më ndjekësit e tij, të cilët duken një familje mjaftë e mirë.

Në fotografinë në fjalë si gjithmonë gruaja e tij lë përshtypje me veshjet sportive…/ORAinfo/

A post shared by shpend ahmeti (@shpend34) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!