Shpërthen Antonini:Ky futbollist e meriton fanellën e AC Milan..!             – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Shpërthen Antonini:Ky futbollist e meriton fanellën e AC Milan..!            

23:09 | 13 Shkurt 2018

Luca Antonini, ish mbrojtës dhe komentatori i Milanit në Premium Sport, foli në RMC për sulmuesin e  kuqezinjve, Patrick Cutrone.

Ai tregon se sulmuesi i ri e meriton ta ketë fanellën kuqezi, përcjell ORAinfo.

“Ai po tregon në fushë se ai meriton një fanellë  të Milanit, ai është i ri dhe klubi duhet të përqendrohet tek ai.

Me siguri ai ka dy lojtarë prapa tij, në të cilën Milan ka investuar shumë dhe beson, por Rossonerët duhet të shfrytëzojnë momentin e tij,por  duke e krahasuar atë me Inzaghin është herët, por me siguri ka atë bujë dhe instinkt tipike të Pippos “, ka deklaruar Antonini./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!