Shpërthen ‘Bambi’, vjen me një mesazh prekës për shokun e tij që vdiq sot – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Shpërthen ‘Bambi’, vjen me një mesazh prekës për shokun e tij që vdiq sot

19:56 | 24 Prill 2018

Vdekja e hershme e aktorit të ‘O sa mirë’ , Art Kurti që luajti rolin e gjakovarit, la të shokuar sot publikun e sidomos ata që kishin mundësi të bashkëpunonin më të, përcjell ORAvip.

Të menjëhershëm kanë qenë edhe mesazhet ngushëlluese të atyre që kishin fat ta njihnin Artin.

E njëri që është prekur shumë nga kjo vdekje e hershme e aktorit, është edhe Nexhat Krasniqi që interpreton rolin e Bambit. Ja mesazhi prekës i tij

“Ngushëllimet me t’sinqerta per familjen Kurti , inshalla n’xhenet , nuk do t’harrojme kurre ❤?”././ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!