Shpërthen deputetja e Vetëvendosjes, i thotë Kadri Veselit: Gazin në gojë ta kisha shti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Shpërthen deputetja e Vetëvendosjes, i thotë Kadri Veselit: Gazin në gojë ta kisha shti

17:52 | 16 Prill 2018

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku ka kritikuar ashpër kryetarin e Kuvendit Kadri Veselin për sharjen që ky i fundit i kishte bërë deputetit, Xhelal Sveçlën me rastin e ratifikimit të Demarkacionit.

Millaku i ka thënë Veselit se nuk e ka dëgjuar atë ditë duke sharë se do kalonte ndryshe, transmeton zeri.info.

“Nuk i ke marr votat me na i sha robtë këtu. Shyqyr që nuk të kam dëgju atë ditë se qat gaz në gojë ta kisha shti”, i ka thënë Millaku kryetarit të Kuvendit.

Përndryshe, Veseli në seancën kur është votuar demarkacioni me Malin e Zi e ka sharë deputetin Sveçla pasi kishte hedhur gaz lotsjellës për të tretën herë në atë seancë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!