Shpërthen “Fadil Vokrri”, Kosova sërish në epërsi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Shpërthen “Fadil Vokrri”, Kosova sërish në epërsi

22:15 | 11 Tetor 2018

Kosova ka shënuar golin e dytë kundër Maltës.

Vedat Muriqi ka shënuar në minutën e 68’të duke kaluar përsëri në epërsi.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!