Shpërthen rafineria e naftës në Bosnje, publikohen pamjet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

Shpërthen rafineria e naftës në Bosnje, publikohen pamjet

10:37 | 10 Tetor 2018

Mbrëmë ka ndodhur një shpërthim në rafinerinë e naftës në Brod të Bosnjës.

Sipas policisë vendore, së paku katër persona u plagosën nga shpërthimi në rafineri dhe se të gjithë të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetë.

Po ashtu, autoritete lokale kanë njoftuar se zjarri është lokalizuar. Shpërthimi u raportua të ketë ndodhur rreth orës 21:30.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!