Shpetim Desku dhe gruaja e tij vishen kaq bukur të kombinuar mes vete – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Shpetim Desku dhe gruaja e tij vishen kaq bukur të kombinuar mes vete

23:11 | 14 Nëntor 2017

Shpetim Desku është i rezervuar sa i përket ekspozimit të fotove familjare në rrjetet sociale. Atë rrallë e shohim të postojë foto të tilla, po nuk vlen e njëjta edhe kur është fjala për kolegë, përcjell ORAinfo.

Pavarësisht kësaj ai e ka treguar portretin familjar të kompletuar me bashkëshorten dhe fëmijet.

Por në një foto ku ai shihet i vetëm me gruan e tij tregon se çfarë zonjë ka në krahë humoristi kosovar.

Të kombinuar me njëri-tjetrin ata përbëjnë një çift kaq të bukur të cilët e plotësohen mes vete./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!