Shpetim Desku e kall ‘qyqekun’ me gruan e tij bukuroshe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Shpetim Desku e kall ‘qyqekun’ me gruan e tij bukuroshe

12:07 | 07 Dhjetor 2017

Shpëtim Desku apo ndryshe siç njihet për publikun e gjerë “Moleri”, duket se është një mashkull shumë i dashuruar.

E krejt këtë dashuri ai i shpreh gruas së tij Artës me të cilën edhe kanë krijuar familje. Së fundmi çiftin Desku i shohim së bashku në një foto, ku ata janë duke hedhur valle, shkruan Kosovarja.

Të kenë qenë në ndonjë aheng familjar apo në ndonjë program televiziv, kjo ende nuk dihet. Mirëpo çifti duken aq bukur bashkë në këtë foto sa që të krijojnë përshtypjen se ata kanë lindur për njëri-tjetrin.

Ne ua sjellim këtë foto që ta shihni se si po duken Arta dhe Shpëtimi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!