Shpetimi puth guan në mes të qytetit, por shikoni si janë kombinuar edhe me veshje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Shpetimi puth guan në mes të qytetit, por shikoni si janë kombinuar edhe me veshje

10:59 | 14 Qershor 2018

Arta është gruaja e aktorit Shpetim Deskut e cila në çdo fotografi shkëlqen, shkruan ORAinfo.

Gruaja e Shpetimit po merr vëmendje në media më shumë se vetë ai dhe zakonisht përfolet si një grua shumë tërheqëse.

Edhe këtë herë me një fotografi na tregon se sa e bukur është e çfarë surprize të këndshme i bëri sot burrit të saj.

Në këtë foto Shpetimi shihet duke e puth gruan e tij në mes të qytetit. Ajo çfarë bie në s ësht137 edhe veshja të cilën e kanë komninuar me njëri-tjetrin. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi