Shqiprim Arifi lë pa fjalë, ja si e quan Gold AG-n? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Shqiprim Arifi lë pa fjalë, ja si e quan Gold AG-n?

23:52 | 07 Dhjetor 2017

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte kandidati për kryetar të Preshevës, Shqiprim Arifi. 

Ai tha se shpreson që do të marrë 51 përqind, në mënyrë që timonin e qeverisjes ta drejtojë vetë, i pavarur.

Kohë më parë reperi i njohur nga Presheva, Gold AG, kishte përkrahur publikisht Shqiprim Arifi.

Shqiprimi tha disa fjalë për Goldin poashtu.

Për më shumë ndiqni emisionin:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!