Shtyhet për me vonë, ja në sa ora bëhet i ditur lajmi për vizat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Shtyhet për me vonë, ja në sa ora bëhet i ditur lajmi për vizat

12:18 | 18 Korrik 2018

Edhe pse ishte paralajmëruar se lajmi për vizat do të mund të komunikohet në orën 11:30, një gjë e tillë pritet të ndodh pak më vonë, pikërisht rreth orës 16:30.

Kjo është bërë e ditur nga Komisioni Evropian, përmes një postimi në Twitter.

“Sot rreth orës 16.30, konferencë për shtyp nga Komsioneri Avramopulos dhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi”, është shkruar në një postim në të cilin është shtuar edhe linku ku do të mund të ndiqni konferencën Live.

Kujtojmë gjithashtu se të enjten është raportuar se do të jetë për vizitë në Kosovë, Komisionari për Punë të Brendshme dhe Migracion, Dimitros Avramopoulos.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!