Shyhretja me bukurin e saj i lë nën hije edhe bijat e saja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Shyhretja me bukurin e saj i lë nën hije edhe bijat e saja

15:23 | 17 Maj 2018

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli e cila me zërin e saj të ëmbël i bën të gjithë për vete, shkruan ORAinfo

Ajo pëlqehet shumë nga fansat e saj, mirëpo kohen e fundit eshtë edhe vajza e saj Engjellusha e cila po merr vëmendjen e publikuar.

Engji është duke e xhiruar edhe videoklipin e saj te ri, dhe herë pas here na njofton me imazhe te reja, nga klipi i saj.

Ne rrjetin social Instgram komentohet shumë nga ndjeksi, dhe në një fotografi shihen nënë e bij si te ishin shoqe. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!