Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të

18:05 | 17 Maj 2018

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAvip.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ku do të përformoi në mbrëmje e cila është titulluar si “Iftar me Shyhrete Behlulin”./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!