Shyhrete Behluli poston një foto me Gilin, por harron një detaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Shyhrete Behluli poston një foto me Gilin, por harron një detaj

23:15 | 25 Maj 2018

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAvip.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me Gilin dhe të dyja janë të pagrimosura./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!