Shyhrete Behluli së bashku me të bijën në xhirime, por vëmendja është diku tjetër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Shyhrete Behluli së bashku me të bijën në xhirime, por vëmendja është diku tjetër

18:14 | 07 Dhjetor 2017

Festat e fundvitit po ofrojnë, e janë këngëtarët ata që iu gëzohen më së shumti këtyre festave.

Pasi që ata janë tejet aktiv si me koncerte si me xhirime, të cilat iu sjellin jo pak përfitime, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli, përmes një fotografie ka treguar që ka qenë pjesë e një xhirimi, ndërsa në fotografi shihet bashkë me vajzën e saj, Engjëllushën dhe këngëtaren Remzie Osmani.

Por sigurisht, fokusi bie tek Engjëllusha.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!