Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur

14:28 | 14 Qershor 2018

Shyhrete Behluli cilësohet si këngëtarja më e mirë shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo për vec zërit të saj është dhe një nga femrat e cila kujdeset shumë për veshjen e saj.

Para disa ditë ka publikua edhe këngën e saj më të re e cila është pëlqyer shumë nga publiku.


Mirëpo Shyhretja dhe vajza e saj kanë paralajmëtar edhe projektin e tyre së bashku.

Që të dyja shfaqen me fustan elegant dhe po shkëlqejnë me pamjen e tyre./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi