Shyhretja nuk e ka pritur këtë, Labi ia zbulon fytyrën e vërtetë të saj   – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Shyhretja nuk e ka pritur këtë, Labi ia zbulon fytyrën e vërtetë të saj  

16:06 | 13 Tetor 2017

Labi duket se po i shijon në maksimum dasmat ende si një beqar, derisa po shoqërohet vazhdimidht nga femrat më të bukura të estradës, përcjell ORAinfo.

Mirëpo në një aheng ku ishin bashkë me Shyhretën, ai ka realizuar një selfie me të.

Kjo nuk do t’i pëlqejë aspak Shyhretës, pasi në këtë foto i duken të gjitha rrudhat e vërteta.

Për këtë ajo nuk do t’ia ‘fal’ Labit edhe pse ai nuk kishte këtë qëllim./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari